Warunki pracy

Stawka:

do 25,5 zł/godz

Harmonogram pracy:

16:00 - 21:00
3:00-8:00
5-6 dni roboczych w tygodniu

Skumulowana liczba godzin pracy:

250-280 godzin miesięcznie

Opis

Praca w magazynie pocztowym InPost

Zapraszamy do współpracy mężczyzn, kobiety i pary

do pracy w magazynie pocztowym w wieku od 18 do 55 lat (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane)

Twoje obowiązki:

  • Sortowanie paczek
  • Układanie paczek na taśmie
  • Skanowanie kodów na paczkach
  • Nadawanie paczek we właściwym kierunku

Nasze lokalizacje pracy i stawki:

  • Warszawa i okolice (Annopol, Bronisze, Łazy, Konik) – 22,50 zł/godz + dopłaty
  • Radzymin – 22,50 zł/godz.
  • Gdańsk, Kraków, Sosnowiec, Poznań – 22,00 zł/godz + premie
  • Opole, Bielsko-Biała – 21,50 zł/godz + premie
  • Tarnobrzeg – 18,50 zł/godz + premie
  • Rzeszów, Ciechanów – 18,50 zł/godz + premie
  • Białystok – 21,50 zł/godz
  • Siedlce – 20 zł/godz

Warunki pracy:

  • Grafik pracy na 2 zmiany: 16.00-21.00 oraz drugie wyjście 3.00-8.00 (grafik zmienny)
  • 10 – 12 godzin pracy dziennie, 5\6 dni w tygodniu (sobota, niedziela wolne).
  • Możliwe są dodatkowe godziny pracy
  • Średnio 220-240 godzin pracy miesięcznie.

Oferujemy:

  • Stawka do 29,50 zł netto za godzinę
  • Zaliczkę – po 2 tygodniach pracy do 400 zł
  • Premie do 450 zł
  • Atrakcyjny system premiowy:

1) W przypadku braku absencji w miesiącu + 1-3 zł/godz. do stawki.

2) Jeśli pracownik posiada własne zakwaterowanie + 1 zł/godz. do stawki

3) W przypadku posiadania dokumentów studenckich + 3 zł/godz. do 26 roku życia (chętnie pomożemy w uzyskaniu dokumentów studenckich)

4) Jeśli posiadasz prawo jazdy 500-1000 zł miesięcznie dodatkowej premii

5) Dla pracowników, którzy przepracowali więcej niż 2 miesiące stawka wzrasta o 0,5 zł, łącznie 1,50 zł netto za godzinę

6) Jeśli masz własny samochód i używasz go do wożenia ludzi do i z pracy, otrzymujesz miesięczny dodatek:

Za samochód osobowy 1300 zł miesięcznie + nasze paliwo + olej na dolewkę na nasz koszt.

Za minivana lub busa 1500 PLN miesięcznie + nasze paliwo + olej na dolewkę na nasz koszt.

  • Zakwaterowanie i transfer do i z pracy – od 500 do 650 zł miesięcznie z wynagrodzenia (w zależności od miejsca pracy)
  • Pomoc w uzyskaniu Karty Podytu

Kontakty w celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji:

+48 504 639 466 (Ilya)

+48 515 387 589 (Natalia)

+48 780 610 747 (Anna)

Kontakty pracodawcy

    Podobał Ci się wakat?

    Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!

    dryf clock

    Właśnie wysłano odpowiedź na to wakat

    Pozostało wolne miejsca
    Odpowiedz