Specjalista ds. rekrutacji (praca zdalna)

300 - 600 ZL\Kandydat za miesiąc

Lokalizacje:

Warunki pracy

Stawka:

300-600 zl za pracownika

Harmonogram pracy:

Dowolny grafik

Opis

Zapraszamy rekruterów do współpracy z naszą firmą do pracy zdalnej

Lokalizacja: dowolna

Twoje obowiązki:

  • Wyszukiwanie aktywnych kandydatów na wolne stanowiska pracy w firmie Dryf
  • Dostarczanie kandydatom aktualnych informacji o wolnych stanowiskach pracy
  • Wykorzystywanie dowolnych metod poszukiwania kandydatów i komunikowania się z nimi

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w branży rekrutacyjnej
  • Zrozumienie podstawowych zasad pracy rekrutera
  • Umiejętności komunikacyjne

Warunki pracy:

  • Dowolny grafik

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dowolnym miejscu i czasie
  • Wysokie wynagrodzenie dla kandydata: od 300 do 600 zł
  • Wsparcie na wszystkich etapach pracy

Kontakt do zespołu:

+48 504 639 466 (Ilya)

+48 515 387 589 (Natalia)

+48 780 610 747 (Anna)

(Viber, WhatsApp, Telegram)

Kontakty pracodawcy

    Podobał Ci się wakat?

    Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!

    dryf clock

    Właśnie wysłano odpowiedź na to wakat

    Pozostało wolne miejsca
    Odpowiedz