Orlen Paczka

4000 - 5760 ZL za miesiąc

Warunki pracy

Stawka:

od 21,35 zl/godz netto

Opis

Aktywnie rozwijająca się firma logistyczna w zakresie usług pocztowych zaprasza do współpracy

Lokalizacja: Warszawa, Sosnowiec, Stryków, Bydgoszcz

Nasze wymagania:

  • Kobiety, mężczyźni, małżeństwa
  • Wiek: 18-60 lat
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje obowiązki:

  • Kompletacja zamówień towarów dla sieci stacji paliw Orlen

Harmonogram pracy:

Zmiany od 8 do 12 godzin dziennie

Stryków ( okolice Łodzi): 20:00 – 6:00

  • Praca 5 dni w tygodniu (weekendy są zmienne)
  • Godziny pracy w miesiącu: średnio 200 – 220.

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie
  • Stabilne i terminowe wynagrodzenie za pracę:

Warszawa – 24,00 zł/godz

Sosnowiec – 21,35 zł/godz

Stryków – 22,35 zł/godz

Bydgoszcz – 22,35 zł/godz. (Dla UDT – 25,50 zł/godz.)

  • +1 zł do stawki za własne zakwaterowanie
    + 3 zł dla studentów (do 26 roku życia)
  • Komfortowe zakwaterowanie (500 zł potrącane z wynagrodzenia)
  • Odzież robocza

Kontakt w celu uzyskania wszelkich niezbędnych informacji (dostępni są również komunikatory):

+48 504 639 466 (Ilya)

+48 515 387 589 (Natalia)

+48 780 610 747 (Anna)

Kontakty pracodawcy

    Podobał Ci się wakat?

    Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!

    dryf clock

    Właśnie wysłano odpowiedź na to wakat

    Pozostało wolne miejsca
    Odpowiedz